Etkinlikler

Image

Sürdürülebilir Kalkınma için Mekânsal Planlama Şart
Etkinlikler


Tüm zamanların en yüksek 2. Mayıs ayı ihracat rekorunun kırılmasını değerlendiren
Image

TÜGİAD Bursa Şubesi ve BUİKAD’dan İş Birliği Mesajı
Etkinlikler


BUİKAD Başkanı Oya Eroğlu’nu ağırlayan TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ahmet Parseker, “Şehrimize değer katan her kuruluş ile iş birliği yapmaya hazırız” dedi. Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD), Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi’ni ziyaret etti. Görüşmede BUİKAD ile TÜGİAD Bursa Şubesi arasında iş birliklerinin kurulması kararlaştırıldı. ‘KADININ AĞIRLIĞI ARTMALI’ BUİKAD’ın Bursa’ya değer katan önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ahmet Parseker, “Kadınların iş dünyasındaki yerini çok önemsiyoruz. Nitekim Genel Kurulumuzda da 35 yıl sonra Sayın Nilüfer Çevikel, TÜGİAD’ın ilk kadın Genel Başkanı olarak seçildi. Bursa Şubesi olarak Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri arasında 8 kadın var. Kadın üye sayımızı artırmak istiyoruz. Bu konuyla ilgili de çalışmalarımız var. Kadınların iş dünyasındaki varlığını fazlalaştırma ve güçlendirme amacı taşıyan BUİKAD da Bursa’ya değer katan bir sivil toplum kuruluşu. Çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. İş dünyasında ağırlığı artan kadın varlığı ile güçlü bir Türkiye’ye ulaşma noktasında BUİKAD ile her zaman iş birliklerine hazırız” diye konuştu. ‘BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR’ BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eroğlu da TÜGİAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini kaydederek “Sizler genç iş insanlarının dinamizmini bizlerse kadınların gücünü ortaya çıkarmak için çalışmalar yürütüyoruz. ‘Birlikten kuvvet doğar’ düşüncesiyle çalışmalarını takdirle izlediğimiz TÜGİAD Bursa Şubesi ile iş birliği içinde olmak bizi çok mutlu eder. Yeni dönemde birlikte çok güzel işlere imza atacağımızdan şüphemiz yok” şeklinde konuştu
Image

Yeşil Mutabakat Ve Dijital Dönüşüm, Önceliğimiz
Etkinlikler


TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile birlikte AK Parti Milletvekilleri Özlem Zengin, Zehra Taşkesenlioğlu Ban ve Halis Dalkılıç’ın katıldığı TÜGİAD 18. Olağan Genel Kurulu’nda Nilüfer Çevikel, TÜGİAD tarihinin ilk ve tek Genel Başkanı olarak seçildi. TÜGİAD, açılımındaki 'iş adamları' ifadesini de 'iş insanları' olarak değiştirdi.
Image

TÜGİAD Bursa Komiteler Kuruyor
Etkinlikler


Genel Kurul sonrası ilk toplantısını gerçekleştiren TÜGİAD Bursa Yönetimi'nin aşkan Ahmet Parseker, "Sektörel komitelerimiz ile üyelerimizin karşılaştıkları sorunları çözmek için girişimlerde bulunacağız" değerlendirmesinde bulundu.
Image

TÜGİAD Bursa'da Ahmet Parseker Dönemi
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa’da Ahmet Parseker dönemi başladı. Protokol ve iş dünyasının buluştuğu Genel Kurul’da konuşan Parseker, “Kentimize, ülkemize katkı sağlamak için bayrağı daha yukarılara taşıyacağız” dedi.
Image

TÜGİAD Bursa Şubesi’nden ziyaret atağı
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi, ziyaret trafiğini yoğunlaştırdı. Başkan Ersoy Tabaklar, BEBKA ve GUHEM ziyaretlerinin yanı sıra yerli otomobil fabrikası inşaatını da inceledi.
Image

Bursadabugün TV'ye konuk olduk
Etkinlikler


Bursada Bugün TV'de Feridun Eyüpoğlu’nun sunduğu “Ekonomide Bugün” programına konuk oldu
Image

Yiyecek-içecek hizmet sektörü normal düzenine geçmeli
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ersoy Tabaklar, 2 milyonun üzerinde istihdam sağlanan yeme-içme sektöründe HES kodu zorunlu kılınarak bir an önce normal hizmet düzenine geçilmesi gerektiğini söyledi.
Image

BURSA TİCARET KÖPRÜSÜ KURULDU
Etkinlikler


Bursa İş Kadınları Derneği (BUİKAD), Rumelili Yönetici İş Adamı ve Sanayiciler Derneği (RUMELİSİAD) ve Türkiye Genç İş Adamları Derneği Bursa Şubesi (TÜGİAD) birlikteliğiyle düzenlenen “Bursa Ticaret Köprüsü” organizasyonu başarılı bir şekilde noktalandı.
Image

TÜGİAD, öğrencileri geleceğe hazırlayacak
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi, öğrencilerin kariyer planlarına yardımcı olma adına KARMER ile bir araya geldi.
Image

TÜGİAD Akademi’de gündem finans
Etkinlikler


Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sait Kaygusuz, TÜGİAD Akademi’nin konuğu oldu.
Image

TÜGİAD Bursa’dan 2019’a veda
Etkinlikler


Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, düzenlediği yılbaşı partisi ile 2019’a veda etti. TÜGİAD Genel Başkanı Anıl Alirıza Şohoğlu’nun da katıldığı gecede, iş adamları stres attı.
Image

TÜGİAD, Beyrut’a çıkarma yaptı
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği Bursa Şubesi (TÜGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar’ın başkanlığındaki TÜGİAD Bursa heyeti, Lübnan’ın Başkenti Beyrut’a iş gezisi düzenledi.
Image

İş hayatına tiyatro molası
Etkinlikler


Ünlü oyuncu Mert Fırat, ‘Bütün Çılgınlar Sever Beni’ isimli oyununu, TÜGİAD Bursa üyeleri için sahneledi.
Image

• TÜGİAD ÜYELERİYLE GÜÇL܅
Etkinlikler


TÜGİAD’DAN ERSİN YAZICI’YA TEBRİK ZİYARETİ…
Image

• BAŞKAN TABAKLAR: “TÜGİAD ÜYELERİ ÖNEMLİ GÖREVLERDE ŞEHRİNE DEĞER KATIYOR”
Etkinlikler


– Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, önemli görevlere seçilen üyelerini ziyaret etmeyi sürdürüyor.
Image

TÜGİAD, Ata’nın huzurunda
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği Bursa Şubesi (TÜGİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri aileleri ile birlikte Anıtkabir’de, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü andı. Gerçekleştirilen Anıtkabir ziyaretine, TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, aileleri ve çocuklarıyla birlikte katıldı. Resmi tören eşliğinde Aslanlı Yol’dan başlayan ziyaret, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakmanın ardından, Anıtkabir müzesinin gezilmesiyle son buldu.
Image

TÜGİAD Bursa Aile Buluşması
Etkinlikler


Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi tarafından düzenlenen kahvaltı organizasyonunda üyeler, yeni dönem öncesinde moral depoladı.
Image

Bursaspor Basketbol, destek turunda
Etkinlikler


2019-2020 sezonunda Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Bursaspor Basketbol AŞ, TÜGİAD Bursa Şubesi’ni ziyaret etti.
Image

Tugiad Akademi Bireysel Gelişim Eğitimleri
Etkinlikler


Image

İKİ GÜÇLÜ DERNEK BİR ARAYA GELDİ
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği’ne (BUİKAD) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Image

TÜGİAD Bursa Buluşmaları
Etkinlikler


Image

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, yaz dönemi öncesi son TÜGİAD Bursa Buluşmaları’nı gerçekleştirdi.
Etkinlikler


Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi 2019’un ilk yarısının son ‘TÜGİAD Buluşmaları’nı gerçekleştirdi. Cha Cha Restoranda gerçekleşen toplantının konukları olan gazeteci Metehan Demir, ‘Seçim Öncesi ve Sonrası İç ve Dış Siyasi Gündem ile Dış Politika’, ekonomist Murat Sağman ‘Ekonomi ve Piyasalar’, Hukukçu Dr. Rezan Epözdemir ise ‘Yaklaşan Seçim Öncesi Türkiye’de Hukuk ve Siyasette Son Durum’ konu başlıklarında değerlendirmede bulundular.
Image

Ersoy Tabaklar: Gençlerimiz için üzerimize düşeni yapmaya hazırız
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saim Kılavuz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Image

Genç iş adamları, Aktaş’la olası işbirliklerini konuştu
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.
Image

Nilüfer Belediye Bakanı Turgay Erdem'e ziyaret
Etkinlikler


Bursa Nilüfer Belediye Başkanlığına seçilen Sn Turgay Erdem'i TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ve Yönetim Kurulu ziyaret etti.
Image

Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Türkiye Genç İşadamları Derneği'ni (TÜGİAD) ziyaret etti.
Etkinlikler


BUSİAD Başkanı Sn Ergun Hadi Türkay ve Yönetim Kurulu Üyeleri ,TÜGİAD Genel Başkanlık Görevine seçilen Sn Anıl Alirıza Şohoğlu'na tebrik ziyaretinde bulundu.
Image

TÜGİAD'ın BALKANTÜRKSİAD Yeni Yönetimine Ziyareti
Etkinlikler


TÜGİAD Başkanı Ersoy Tabaklar ve TÜGİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, BALKANTÜRKSİAD’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Image

Cumhur İttifakı Üyeleri TÜGİAD Bursa'yi ziyaret etti.
Etkinlikler


Ak Parti Nilüfer Belediye Başkanı Necati Şahin; TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Sn.Hakan Çavuşoğlu, Ak Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Ak Parti Mudanya Belediye Başkan Adayı Dr. Murat Ünal, Ak Parti Nilüfer İlçe Başkanı Sn.Ufuk Ay ile birlikte TÜGİAD Bursa Şubesi'ni ziyaret etti.
Image

Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn Mustafa Bozbey ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Lale Kararbıyık TÜGİAD Bursa Şubesi'nin konuğu oldu.
Etkinlikler


TÜGİAD 'ın konuğu olan Mustafa Bozbey, ekonomi ve turizm gibi konularda düşüncelerini paylaştı. Şehrin geleceği için önemli kararları birlikte alacaklarını vurgulayan Bozbey, Bursa'nın değerlerinin ortay çıkarılması gerektiğini de belirtti.
Image

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Nilüfer Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiği Turgay Erdem'in ziyareti
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi, CHP Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem’i konuk etti.
Image


Etkinlikler


Image

TÜGİAD Bursa Şubesi yeni yönetimi, ikinci ‘TÜGİAD Buluşmaları’nı gerçekleştirdi.
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ersoy Tabaklar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşide Yılmaz, ‘Yerelden Ulusala, Girişimcilikten Sivil Topluma’ konu başlığında tecrübelerini aktardı.Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, 2019’un ikinci TÜGİAD Buluşmaları’nda SÜTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı, TÜGİAD ve TÜSİAD’ın Eski Genel Başkanı Muharrem Yılmaz’ı ağırladı.
Image

"Aile Şirketlerine Gelecek Nesilden Bakış"
Etkinlikler


TÜGİAD, Bursa Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BUSİAD) ve Türkiye Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) 'in ortaklaşa düzenlediği "Aile Şirketlerine Gelecek Nesilden Bakış" konulu toplantıya, Başkanımız Ersoy Tabaklar ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katıldı. İş dünyasının da yoğun ilgi gösterdiği söyleşide konuşmacılar, aile şirketlerinin geleceğe taşınmasında kurumsallaşmanın önemine değindi.
Image

Etkinlik - Aile Şirketlerine Gelecek Nesilden Bakış
Etkinlikler


19 Şubat 2019 Salı - Busiad Evi Bursa
Image

TÜGİAD Akademi Şubat Ayı Konusu "Blockchain Teknolojisi ve Kripto Paraların Geleceği"
Etkinlikler


11. Dönem Yönetim Kurulu'muzun düzenlediği TÜGİAD Akademi'mizin 3. sünü de başarıyla gerçekleştirdik.
Image

Geçmiş Dönem Başkanımız Hakan Örüç ziyaretimiz
Etkinlikler


Geçmiş dönem Başkanlarımıza yaptığımız ve TÜGİAD'ın bir aile olduğunun en iyi örneklerinden birini sergilediğimiz ziyaretlerimizi, 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanımız Hakan Örüç ile sürdürdük. Hakan Örüç Başkanımızın Başkanımızın Şubemize yaptığı değerli hizmetlere , verdiğimiz plaket ile teşekkür ettik.
Image

Geçmiş Dönem Başkanımız Murat Alkan ziyaretimiz
Etkinlikler


Önceki dönem Başkanlarımıza yaptığımız ziyaretlere bir yenisini daha ekleyerek Şubemizin 2.Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Alkan ile de bir araya geldik. Ziyaretimizde; Şubemizin 2. Dönem Başkanı olan Alkan ile TÜGİAD hatıralarını ve deneyimlerini konuşma fırsatı yakalarken, kendilerine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı da teşekkürlerimizi sunduk.
Image

Hocalar, ekonomi gündemini değerlendirdi
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, 2019’un ilk TÜGİAD Buluşmaları’nı gerçekleştirdi.Yoğun ilgi gören programın konukları, ekonomist yazar Dr. Mahfi Eğilmez ile Vergi Uzmanı Dr. Ozan Bingöl oldu.
Image

Geçmiş Dönem Başkanımız Baran Çelik ziyaretimiz
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubemizin 7.Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmış Sn. Baran Çelik ile TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Anıl Şohoğlu'nun da katılımıyla bir araya geldik. Oldukça keyifli ve faydalı geçen ziyaretin neticesinde, Sn. Çelik'e derneğimize yapmış olduğu önemli hizmetlerden dolayı teşekkür plaket vererek TÜGİAD ailesi adına teşekkürlerimizi ilettik.
Image

Geçmiş Dönem Başkanımız Murat Coşkunkan'ı ziyaretimiz
Etkinlikler


Geçmiş dönem başkanlarımıza yaptığımız ziyaretler kapsamında, Şubemizin 4.ve 5. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenmiş Sn. Murat Coşkunkan'ı da işyerinde ziyaret ettik. İş dünyası ve TÜGİAD ile ilgili deneyimlerinden de faydalandığımız görüşmenin sonunda, Sn. Coşkunkan'a TÜGİAD'a yapmış olduğu değerli katkılardan dolayı teşekkür plaketi sunduk.
Image

“2018 yılını bir kelimeyle tanımla deseler ‘öngörülemedi’ derdim”
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa 11.Dönem Yönetim Kurulu, Akademi Buluşmalarının ikincisini gerçekleşirdi.
Image

Geçmiş Dönem Başkanımız Gökhan Onur ziyaretimiz
Etkinlikler


Yaptığı değerli çalışmalarla, derneğimize önemli katkılarda bulunmuş 8.Dönem Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Gökhan Onur ile işyerinde bir araya gelerek keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Sohbetimiz sonunda Gökhan Onur Başkanımıza, derneğimize yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim ettik.
Image

TÜGİAD Merkez Genel Kurulu
Etkinlikler


Derneğimizin 17. Genel Kurulu’na katılarak şubemizi temsil ettik. Çok geniş bir katılım ile yerimizi aldığımız genel kurulumuzda TÜGİAD’a büyük emekleri geçmiş olan değerli Başkanımız Ali Yücelen görevini Bursa Şube üyemiz sevgili Anıl Alirıza Şohoğlu’na devretti. Bursa Şubemizin içerisinden çıkan üçüncü genel başkanımız Anıl Alirıza Şohoğlu’nu tebrik eder başarılar dileriz.
Image

TÜGİAD Bursa Yönetim Kurulu Üyelerinden Sn. Metin Çağal ziyareti
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Yönetim Kurulu Üyelerimizden Metin Çağal'ı işyerinde ziyaret ederek gündemi değerlendirdik.
Image

Muharrem Yılmaz'ı Ziyaret Ettik.
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa’nın kuruluşunda büyük emeği bulunan eski Genel Başkanlarımızdan Sn. Muharrem Yılmaz’ı Karacabey’deki SÜTAŞ Fabrikası’nda ziyaret ettik. Kendisinin hem iş deneyimlerinden hem de TÜGİAD’a dair görüşlerinden faydalanma şansı yakaladığımız toplantı çok verimli geçti.
Image

Bupiliç ve Geçmiş Dönem Başkanımız Onur Özkul'u Ziyaretimiz
Etkinlikler


Geçmiş dönem başkanlarımıza yapmış olduğumuz ziyaretlerimize, TÜGİAD Bursa Şubesi 9. ve 10. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Onur Özkul ile devam ettik. Verimli geçen ziyaretin ardından Sn. Özkul'a, derneğimizde yapmış olduğu faydalı çalışma ve hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi takdim ettik.
Image

BTSO Ziyaretimiz
Etkinlikler


Bursa iş dünyasının çatı kuruluşu olan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın değerli Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İbrahim Burkay ve değerli Meclis Başkanı Sn. Ali Uğur’u makamlarında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Burkay gerçekleştireceğimiz projelerde BTSO’nun TÜGİAD’ın her zaman arkasında olacağını özellikle belirtti.
Image

Ak Parti Osmangazi İl Başkanı'nın Ziyareti
Etkinlikler


Ak Parti Osmangazi İl Başkanı Ufuk Çömez, 11. Dönem Yönetim Kurulumuzu TÜGİAD Evi'nde ziyaret etti.
Image

VERGİ UZMANI BİNGÖL TUGİAD BURSA’NIN KONUĞU OLDU
Etkinlikler


Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, Vergi Uzmanı Dr. Ozan Bingöl’ü ağırladı.
Image

Bursa Valimizi Makamında Ziyaret Ettik.
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şube 11. Dönem Yönetim Kurulu olarak 15 Kasım 2018 tarihinde Bursa Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT'a ziyarette bulunduk.
Image

Bursa Ticaret Borsası Ziyareti
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi YK Temsilcileri Bursa Ticaret Borsası'na ziyarette bulundu.
Image

Bursa Tekstil Fuarı Ziyareti
Etkinlikler


Bursa'da gerçekleştirilen Tekstil Fuarı'nda katılımcı olan üyelerimizi standlarında ziyaret ettik.
Image

Balkantürksiad Ziyareti
Etkinlikler


11. Dönem Yönetim Kurulumuz Balkantürksiad'ı TÜGİAD Evi'nde ağırladı.
Image

29. EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
Etkinlikler


Tüm ulusumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutlarız.
Image

İlk ziyaret Alinur Başkan’a…
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi’nin yeni yönetimi, protokol ziyaretlerine başladı.
Image

Genel Kurul Ardından...
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi’nde Olağan Genel Kurul heyecanı yaşanırken 10. Dönem Başkanı Onur Özkul, görevi Ersoy Tabaklar’a devretti.
Image

Aylık toplantıda ekonominin ilk çeyreği değerlendirildi
Etkinlikler


Almira Otel’de düzenlenen ve ekonomist kardeşler Prof. Dr. Kerem Alkin ve Prof. Dr. Alkin’in konuşmacı olarak katıldığı toplantıda 2018 yılının ilk çeyreği ve Türkiye ekonomisinin seyrini belirleyen global ve yerel gelişmeler masaya yatırıldı
Image

Kartalkaya etkinliğimiz
Etkinlikler


eşlerimiz ve çocuklarımızla birlikte Dorukkaya Ski & Mountain Resort Kartalkaya’da buluşarak keyifli bir hafta sonu geçirdik.
Image

2017 yılının son etkinliğinde bir araya geldik
Etkinlikler


Bademli’de yer alan yeni hizmet binasında gerçekleşen etkinliğe TÜGİAD Bursa Şubesi üyeleri eşleriyle birlikte katıldı. Yılın son etkinliğinde bir araya gelen konuklar, soğuk havaya rağmen oldukça keyifli bir gece geçirdiler
Image

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’i ağırladık
Etkinlikler


Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi’nin ‘Aylık Buluşma Toplantıları’na katılan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir önemli açıklamalarda bulundu.
Image

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nu ağırladık
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi, yeni hizmet binasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nu ağırladı.
Image

Yeni hizmet binamızın açılışı
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi’nin yeni hizmet binası, TÜGİAD Genel Başkanı Ali Yücelen, TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Onur Özkul, Ege Şube Başkanı Hüseyin Canpolat ve TÜGİAD üyelerinin katıldığı törenle hizmete açıldı.
Image

Sinerji Toplantımız
Etkinlikler


TÜGİAD üyeleri, 2017’de gerçekleşmesi beklenen olası küresel ekonomik ve siyasal gelişmeleri ele almak üzere Bursa’da buluştu.
Image

Beyçelik Gestamp’ı ziyaret ettik
Etkinlikler


Beyçelik Gestamp CEO’su ve TÜGİAD Bursa Şubesi 7. Dönem Başkanı Baran Çelik ile bir araya gelen Başkan Onur Özkul ve yönetim kurulu üyeleri, fabrikada incelemelerde bulundu.
Image

Olağan Genel Kurul gerçekleştirdi
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi’nin genel kurul toplantısı dernek merkezinde gerçekleştirildi.
Image

Akademi Bireysel Emeklilik
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği Bursa Şubesi, “Tügiad Akademi” kapsamında Garanti Emeklilik Kurumsal Satış Müdürü Özlem Özkök’ü üyeleriyle buluşturdu.
Image

Ziraat Bankası toplantısı
Etkinlikler


Ziraat Portföy Yönetimi AŞ. Genel Müdürü Hakan Eryılmaz ile Ekonomist Semra Demircioğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı ve Podyum Davet’te yapılan 3. Aylık Toplantı’da önemli konulara değinildi.
Image

TÜGİAD Ege Şubesi ziyareti
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa heyeti, Ege Şubesi’nin dernek merkezinin yer aldığı İzmir’de Şube Başkanı Hüseyin Canpolat ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlandı.
Image

Bandırma ziyareti
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi yaptığı birbirinden farklı etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Kalabalık bir ekiple adeta Bandırma’ya çıkarma yapan TÜGİAD Bursa Şubesi, ilk olarak Bupiliç Entegre Gıda San. Tic. AŞ.’yi ziyaret etti.
Image

İŞKUR Akademi
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği Bursa Şubesi, “Tügiad Akademi” kapsamında İŞKUR Bursa İl Müdürü Kasım Tilki dernek üyeleriyle buluştu.
Image

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı ziyareti
Etkinlikler


BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve beraberindeki heyet tarafından TÜGİAD Bursa Yönetimine bir ziyaret gerçekleştirildi.
Image

URTEB DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET
Etkinlikler


Urteb Genel Başkanı Ahmet ÖZENALP tarafından URTEB in tanıtımı yapıldı ve doğru rekabet hakkında bilgi verildi. Tügiad ile işbirliği yapılabilir ortak projeler üretilebilir.
Image

TÜGİAD BURSA, EN GÜÇLÜ MELEK YATIRIMCI ASLANOBA’YI AĞIRLADI
Etkinlikler


“Dijital devrimin getirdiği yeni fırsatlar ve tehditler” konusunun masaya yatırıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan TÜGİAD Bursa Şube Başkanı Gökhan Onur, TÜİK verilerini değerlendirdi.
Image

“KOBİLER YÜZDE 10 DAHA FAZLA TEKNOLOJİYE YÖNELSE HEM CİRO HEM İSTİHDAM ARTAR”
Etkinlikler


Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi üyeleri aylık olağan toplantısında Microsoft Türkiye CEO’su Tamer Özmen’i ağırladı.
Image

TÜGİAD BURSA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU'NDAN ÜYELERİMİZE ZİYARET
Etkinlikler


Türkiye Genç İşadamları Derneği Bursa Şubesi Başkanınbsp; Gökhan Onur venbsp; Yönetim Kurulu üyeleri,nbsp; sürdürdükleri sosyal faaliyetler kapsamında,nbsp; Üyemiz Alpaslan Taşyakan ile Volkan Rifat Çavdarlı kardeşleri işyerindenbsp; ziyaret ettiler.
Image

BUİKAD'DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET
Etkinlikler


Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği''nin Yönetim Kurulu, derneğimizi ziyaret ederek , başkanımız Gökhan Onur''a başarı dileyerek,ortak yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Image

TÜGİAD BURSA’DAN BTSO’YA ZİYARET
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ile Meclis Başkanı Remzi Topuk’u ziyaret etti. Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay ile BTSO Meclis Başkanı Remzi Topuk’u ziyaret etti.
Image

CEZALAR CİROLAR YÜZÜNDEN YÜKSEK
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi`nin Almira Hotel`de gerçekleştirilen toplantısında konuşan Nurettin Kaldırımcı, kurumu hakkında bilgi verdi. Rekabet ihlali durumunda ceza yoluna gidildiğini belirten Kaldırımcı, cezaların cirolar üzerinde verildiği için yüksek olduğunu vurguladı.
Image

BAŞKAN ALTEPE, TÜGİAD BURSA HEYETİNİ AĞIRLADI
Etkinlikler


BURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Onur ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Image

Bursa’daki SİAD’lar teröre karşı ortak ses verdi
Etkinlikler


Bursa’daki SİAD temsilcileri ile dernek ve birlik yöneticileri teröre karşı bir araya gelerek ortak basın açıklaması yaptı
Image

HOLLANDA TÜRKİYE TİCARET ODASI'NDAN DERNEĞİMİZE ZİYARET
Etkinlikler


Hollanda-Türkiye Ticaret Odası Başkan Vekili Onur Kurtay derneğimizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aktardı.
Image

OTİZMLİ ÇOCUKLARA MORAL VERDİ
Etkinlikler


Göreve geldiği günden itibaren Bursa’da birbirinden farklı konularda faaliyet gösteren birçok kurumla iyi bir iletişim kurarak birlikte birçok ekonomik, sanatsal, kültürel etkinliği hayata geçiren TÜGİAD Bursa Şubesi otizmli çocukları unutmadı. 9. dönemin başından itibaren sosyal sorumluluk projesi kapsamında iş birliği yapılan ve her etkinliğin sonrasında konuklara Renk Otizm Derneği’nde otistik çocukların kendi elleriyle yaptığı bir tabağı hediye eden TÜGİAD Bursa Şubesi yılın son etkinliğinde Renk Otizm Derneği’nde eğitim gören otizmli çocuklarla bir araya geldi.
Image

TÜGİAD BURSA'DA 2016 DEĞERLENDİRİLİP, 2017 BEKLENTİLERİ ELE ALINDI...
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi, farklı konu ve konuklarıyla gündemi değiştiren aylık buluşmalarına devam ediyor. Dördüncü aylık toplantısını Almira Otel sponsorluğunda gerçekleştiren Tügiad Bursa Şubesi, üyelerini Ekonomist Murat Sağman ile Saxo Capital Market’s CEO’su Savaş Divanlıoğlu ile buluşturdu.
Image

AKTEKS TEKSTİL'E ZİYARET..
Etkinlikler


Tekstil komisyonumuz, Denetleme Kurulu Üyemiz İrem Savcı'yı Akteks Tekstil'de ziyaret ederek, sektörün sorunlarını değerlendirdi. Ardından fabrikayı gezerek üretim hakkında bilgi aldı.
Image

GRUP TEKSTİL'E ZİYARET....
Etkinlikler


Tekstil komisyonumuz, Yönetim Kurulu Üyemiz Sarp Erdilek'i Gurup Tekstil'de ziyaret ederek çalışmalarına devam etti. Ziyarette Sarp Erdilek, yeni nesilde tekstil işine duyulan ilginin azaldığını ifade ederek, sektörü gençler adına cazip hale getirilmesi gereğini ifade etti.
Image

TEKSTİL KOMİSYONUMUZ BERK NOYAN'I ZİYARET ETTİ.
Etkinlikler


Tekstil Komisyonu üyeleri TÜGİAD Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Berk Noyan2ı Berteks2te ziyaret ederek, sektörde yaşanan eleman yetiştirme sıkıntısı, özellikle mavi yaka personeli yetiştirme konusuna yardımcı olabilecek projeler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.
Image

10. DÖNEMİN İLK KONUĞU CANSEN BAŞARAN-SYMES OLDU…
Etkinlikler


Almira Otel’de gerçekleşen, yerel ve küresel ekonomik gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda Başaran-Symes üyelere tecrübelerinin yanı sıra güncel gelişmeler hakkında da görüşlerini iletti. Üyeler tek tek söz alarak Başaran-Symes’a iş kollarına ilişkin değerlendirmelerini sundular.
Image

ONUR ÖZKUL GÜVEN TAZELEDİ..…
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi’nin genel kurul toplantısı dernek merkezinde gerçekleştirildi. Toplantıya, TÜGİAD Genel Başkanı Rahmi Çuhacı, TÜGİAD Yüksek İstişare Başkanı Ali Yücelen, TÜGİAD Başkan Yardımcıları Kürşad Badem ve Ercan Çelik ile TÜGİAD Sicil Disiplin Kurulu Başkanı Anıl Şohoğlu katıldı.
Image

TÜGİAD BURSA FERRARİ’DE…
Etkinlikler


Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden biri olan Ferrari’ye çıkarma yapan TÜGİAD Bursa Şubesi, öncelikle fabrikada incelemelerde bulundu. Büyük bir tutku olan Ferrari otomobillerini ve otomobillerin üretim aşamalarını yakından inceleme fırsatı bulan üyeler farklı bir deneyim yaşadılar.
Image

TÜGİAD AKADEMİDE GÜNDEM “OTOMATİK BES…”
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi üyelerine yönelik bilgilendirici seminerler vermeye devam ediyor. Bu kapsamda 2 yıldır yapılan Tügiad Akademi programı üyelere büyük fayda sağlıyor.
Image

YEŞİM TEKSTİL’E ZİYARET....
Etkinlikler


Üretimine 1983 yılında başlayan 144 bin metrekaresi kapalı ve 181 bin metrekaresi açık olmak üzere, Bursa’da toplam 325 bin metrekare alan üzerinde yaklaşık 2.200 çalışanı ile hazır giyim ve ev tekstili üzerine üretim yapan Yeşim’in günlük üretim kapasitesi 50 ton örme, 60 ton boyama, 100 bin metre baskı ve 150 bin adet hazır giyim ile 100 bin adet ev tekstilidir. Yeşim, dünyada hazır giyim sektöründe aynı çatı altında iplikten mamul ürüne kadar tüm işlemleri kendi bünyesinde yapabilen en büyük dört entegre tesisten biri olmasının yanı sıra, Türkiye’de yarattığı istihdam alanıylanbsp;da en büyük firmalar arasında yer almaktadır.
Image

ŞANKAYA'DAN İŞBİRLİĞİ SÖZÜ..
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi gerek kendi üyelerine gerekse de iş dünyasına fayda sağlayacak çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda önceki gün TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Onur Özkul, Tekstil ve Otomotiv komisyonları ile birlikte Yeşim Tekstil CEO'su ve aynı zamanda TÜGİAD Bursa Şubesi Onursal Üyesi Şenol Şankaya'yı ziyaret etti.
Image

TÜGİAD BURSA BUİKAD'I AĞIRLADI..
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi’nin dernek merkezinde gerçekleşen ziyarette Bursa’nın iki güçlü sivil toplum kuruluşu bir araya geldi. Yeni dönemde önemsedikleri ‘iletişim’ çerçevesinde diğer STK’lar ile bir araya gelmeye devam ettiklerini belirten TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Onur Özkul bu kapsamda gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Image

TÜGİAD BURSA BUTGEM’DE SINIF AÇMAYI HEDEFLİYOR…
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi hem kendi üyelerine hem de iş dünyasına fayda sağlayacak ziyaretlerini sürdürüyor.
Image

TÜGİAD BURSA'DAN BURKAY'A ZİYARET..
Etkinlikler


9. Olağan Genel KuruldaTÜGİAD Bursa Şubesi’nin başkanlık görevine seçilen Onur Özkul, beraberindeki heyetle Bursa Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay’ı Altıparmak Hizmet Binası’ndaki makamında ziyaret etti. TÜGİAD Bursa Şubesi’nin önümüzdeki dönemde hayata geçireceği projelerin değerlendirildiği ziyarette konuşan Özkul, “Bursa ve ülke ekonomisine, genç iş adamı kimliğimizle dinamizm katmak istiyoruz” dedi.
Image

OKUTUR 2. BÜYÜK PROJESİNİ BURSA'DA AÇIKLADI..
Etkinlikler


Göreve geldiği günden bu yana fark yaratan TÜGİAD Bursa Şubesi, Sunay Akın’ı getirerek gündem değiştirdiği ilk toplantısının ardından bir başka önemli ismi daha üyeleri ile buluşturdu. Geleneksel damak tadımız olan simiti uluslararası bir markaya dönüştüren ve başarı hikayesi ile adından söz ettiren Haluk Okutur, Simit Sarayı’ndan daha fazla heyecanlandığı yeni projesini de ilk kez Bursa'da açıkladı. Gıda ve tarım sektörünün ülkenin en güçlü alanı olduğunu söyleyen Okutur, bu yeni projesiyle ülkenin 500 milyar dolarlık 2023 hedefine 500 milyon dolarlık bir katkı yapacağına da söz verdi.
Image

TÜGİAD BURSA, BASINLA BİRARAYA GELDİ
Etkinlikler


“Verdiğimiz her mesajı, yaptığımız her faaliyeti topluma doğru şekilde aktardığınız için sizlere teşekkür ederim” diyerek sözlerine başlayan TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Onur Özkul, 3 aylık görev sürelerinde yoğun bir faaliyet dizisi gerçekleştirdiklerini belirtti. Özkul özetle şunları ifade etti: “TÜGİAD Bursa olarak üyelerimiz başta olmak üzere şehrimize ve ülkemize değer katmaya yönelik hedefler peşindeyiz. Bu doğrultuda iletişim konusunu çok önemsedik ve gerek üyeler arası, gerek toplumla gerekse de iş hayatında bunu uyguluyoruz. Yaptığımız Tügiad Akademi etkinliği ve yemekli toplantılarla iş alanında önemli konularda bilgilendirilirken aynı zamanda sosyal faaliyetlerle de üyelerimiz aileleri ve çocuklarıyla birlikte olarak iş stresinden uzaklaşmaya çalıştı.”
Image

ALAÇATI' DA KEYİFLİ BRUNCH
Etkinlikler


Ziyaretin ertesi gününde Ege Şubesi ev sahipliğinde düzenlenen brunch organizasyonunda TÜGİAD Bursa Şube üyeleri, aileleri ve çocuklarıyla bir araya gelerek renkli bir gün geçirdi. Yoğun iş temposundan biraz da olsun uzaklaşma şansı yakalayan üyeler aileleri ve çocuklarıyla birlikte bu keyifli günün tadını çıkardı.
Image

TÜGİAD BURSA ŞUBE BAŞKANI ONUR ÖZKUL BERABERİNDEKİ HEYETLE TÜGİAD EGE ŞUBE'SİNİ ZİYARET ETTİ.
Etkinlikler


Seçildiği günden bu yana ekonomik, sosyal ve kültürel faaliyetlerini sürdüren TÜGİAD Bursa Şubesi fabrika ziyaretlerinin yanına şube ziyaretlerini de ekledi. Bu ziyaretlerine geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği Ankara Şubesi ile başlayan TÜGİAD Bursa’nın ikinci durağı Ege Şubesi oldu. TÜGİAD Bursa heyeti, Ege Şubesi’nin dernek merkezinin yer aldığı İzmir’de Şube Başkanı Hüseyin Canpolat ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlandı.
Image

TÜGİAD BURSA ŞUBESİ VESTEL’İ ZİYARET ETTİ
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, yeni yönetim döneminde önemsediği fabrika ziyaretlerine devam ediyor. TÜGİAD Bursa Şubesi, Başkan Onur Özkul önderliğinde 40 kişilik bir heyetle Vestel City’e bir ziyaret gerçekleştirdi.
Image

ÖZKUL’DAN BOZBEY’E ÖZEL TEŞEKKÜR
Etkinlikler


Geçtiğimiz ay yapılan seçimin ardından TÜGİAD Bursa Şubesi’nin başkanlık görevine seçilen Onur Özkul, Bursa protokolüne ziyaretlerini sürdürüyor. Heyet son olarak Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti.
Image

TÜGİAD BURSA BŞK ÖZKUL: TÜRKİYE CUMHURİYETİ’Nİ İLERİYE GÖTÜRMEK BİZ GENÇLERİN ASLİ GÖREVİDİR
Etkinlikler


Seçildiği günden bu yana ekonomik, sosyal ve kültürel faaliyetlerine devam eden TÜGİAD Bursa Şubesi’nin son durağı Ankara oldu. Ankara’da ilk olarak Ata’nın huzuruna çıkan TÜGİAD Bursa Şubesi üyeleri eşleri ve çocuklarıyla Anıtkabir’de özel görüntüler oluşturdu.
Image

TÜGİAD BURSA, ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi, yeni yönetim döneminde önemsediği iş yeri ziyaretlerine hız verdi.
Image

YENİ DÖNEMİN İLK ‘TÜGİAD AKADEMİ’Sİ YAPILDI
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği Bursa Şubesi, “Tügiad Akademi” kapsamında İŞKUR Bursa İl Müdürü Kasım Tilki ve Şükrü Bakraç'ı üyeleriyle buluşturdu.
Image

TÜGİAD BURSA ŞUBESİ OLARAK SÖNMEZ MEDYA VE OLAY GAZETESİ ZİYARETİ
Etkinlikler


TÜGİAD Bursa Şubesi olarak,nbsp; basın ziyaretlerimiz kapsamında Sönmez Medya Genel Yayın Yönetmeni Okan Tuna'yı, Köşe Yazarı Orhan Çelik'i ve Magazin Müdürü Özgür Acer'i ve ardından nbsp;Olay Gazetesi Ekonomi Müdürü Hasan Ali Çavuş'u ziyaret ederek yeni dönem çalışmalarımız hakkında bilgi aktardık.
Image

TÜGİAD BURSA’YA BEV ZİYARETİ
Etkinlikler


Bu kapsamda önceki gün BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin ve beraberindeki heyet tarafından TÜGİAD Bursa Yönetimine bir ziyaret gerçekleştirildi.
Image

TÜGİAD, PROTOKOL ZİYARETLERİNE BAŞKAN ALTEPE İLE DEVAM ETTİ
Etkinlikler


Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Onur Özkul ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, protokol ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimin ardından TÜGİAD Bursa Şubesi’nin başkanlık görevine seçilen Onur Özkul, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi makamında ziyaret etti. TÜGİAD Bursa Şubesi’nin önümüzdeki dönemde hayata geçireceği projelerin değerlendirildiği ziyarette konuşan Özkul, “Bursa ekonomisi, genç iş adamları ile dinamizm kazanacak” dedi.
Image

BURSA İNŞAAT VE İRES GAYRİMENKUL FUARI'NA ZİYARET
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Onur Özkul ve beraberindeki heyetnbsp;6 Nisan tarihinde kapılarını açan, 85 firmanın birbirinden görkemli stantlarıyla yer aldığı Bursa İnşaat ve IRES Gayrimenkul Fuarı'nda firmalarıyla boy gösteren üyelerini ziyaret etti. Özkul ve Yönetim Kurulu Üyeleri Evke Yapı, Ömer Kumova İnşaat, Demir Demirtaş İnşaat, Asalpaslanlar, Lik Yapı ve fuarın catering hizmetini sağlayan Almira Otel'i standlarında ziyaret edereknbsp;projeleri, yeni ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi aldı.nbsp;Fuarı oldukça beğendiğini belirten TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Onur Özkul ziyaret ettiği TÜGİAD üyelerine hediye takdim ederek iyi fuarlar diledi.
Image

SUNAY AKIN HİKAYELERİYLE BÜYÜLEDİ
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu ilk üye toplantısı şair ve yazar Sunay Akın’ın muhteşem gösterisiyle yapıldı.
Image

GÖKHAN ONUR, TÜGİAD BAYRAĞINI ONUR ÖZKUL’A DEVRETTİ
Etkinlikler


Türkiye Genç İşadamları Derneği Bursa Şubesi’nin (TÜGİAD) 9. Olağan Genel Kurulu yapıldı. İki listeyle gidilen seçimde Gökhan Onur, başkanlık görevini Onur Özkul’a devretti.
Image

TÜGİAD BURSA’NIN İLK ZİYARETİ VALİ KARALOĞLU’NA
Etkinlikler


Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi yeni Yönetim Kurulu ilk resmi ziyaretini Bursa Valisi Münir Karaloğlu’na gerçekleştirdi.