Genç iş adamları, Aktaş’la olası işbirliklerini konuştu

TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Alinur Aktaş’ı ziyaret etti.

Image

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında yeniden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Alinur Aktaş’ı, makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Ersoy Tabaklar ve YK üyelerinin katıldığı görüşmede, TÜGİAD ile Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin işbirliği olanakları konuşuldu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar, Başkan Alinur Aktaş’ı tebrik ederek başarılar diledi.  Göreve geldikten sonra TÜGİAD Bursa olarak yoğun bir dönem geçirdiklerini ifade eden Başkan Tabaklar, önümüzdeki süreçte yapılacak faaliyetlerle ilgili Başkan Aktaş’a bilgi verdi.  

TÜGİAD’ın ülkenin önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunun altını çizen TÜGİAD Bursa Şubesi Başkanı Ersoy Tabaklar, Bursa için üstlerine düşecek bir şey varsa yapmaya hazır olduklarını da ifade etti.

TÜGİAD Bursa Şubesi’ne ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Alinur Aktaş da, TÜGİAD’ı yakından takip ettiğini belirtti. Bursa ve ülke yararına birlikte çalışmanın önemine vurgu yapan Başkan Aktaş,  gençlerin ülkenin kalkınmasındaki önemine değindi.