İlk ziyaret Alinur Başkan’a…

TÜGİAD Bursa Şubesi’nin yeni yönetimi, protokol ziyaretlerine başladı.

Image

Ekim ayında yapılan Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Bursa Şubesi Olağan Genel Kurulu’nun ardından göreve gelen 11. Dönem Yönetim Kurulu, kent protokolü ziyaretlerine başladı. TÜGİAD Bursa Şubesi’nin 11. Dönem Başkanı Ersoy Tabaklar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ilk ziyaretlerini Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a gerçekleştirdi.

TÜGİAD Bursa Şubesi, Olağan Genel Kurulun sona ermesiyle çalışmalarına başladı. Yoğun protokolün ziyaretine sahne olan genel kurulun hemen ardından iade-i ziyaret programlarına start veren 11. Dönem Yönetim Kurulu, bu anlamda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile bir araya geldi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin BUSKİ’de yer alan Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan TÜGİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ersoy Tabaklar, Olağan Genel Kurul’da kendilerini yalnız bırakmadığı için Başkan Alinur Aktaş’a teşekkür etti. TÜGİAD Bursa Şubesi’nin yeni dönem hedeflerinden de bahseden Tabaklar, önümüzdeki süreçte yapılacak faaliyetlerle ilgili Başkan Aktaş’a bilgi verdi.

TÜGİAD Bursa Şubesi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alinur Aktaş da, TÜGİAD’ı yakından takip ettiğini belirtti. Başkan Ersoy Tabaklar ve ekibine de üstün başarılar dileyen Başkan Aktaş, TÜGİAD Bursa’nın yapacağı güzel işlerde yanlarında olacağını ifade etti.